ANASAYFA - Kurumsal

Kurumsal

1974 yılında kurulan firmamız, LASPARSAN adıyla 1980 yılından bu yana kauçuk yedek parça imalatı sahasında faaliyet göstermektedir. 1998 yılından itibaren LASPARSAN Makine Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ünvanıyla gelişimini sürdüren firmamız, 2010 yılında taşındığı Gaziantep Organize Sanayi Bölgesindeki 15000 metrekare fabrikasında, 70’den fazla çalışanıyla kauçuk, plastik ve metal yedek parça ile inşaat makineleri ve bu makinelere ait yedek parça üretmektedir.

LASPARSAN, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde kauçuk imalat sektörünün lideri olup, üretmekte olduğu beton püskürtme ve çimento enjeksiyon makineleri alanında da LPS adıyla en çok tercih edilen ulusal markadır. Şirketimiz, üretmekte olduğu kaliteli ve teknolojik ürünleri ağırlıklı olarak Avrupa Birliği ve Ortadoğu pazarına sunmaktadır. Arge çalışmalarıyla geliştirmekte olduğu teknolojik ürünleriyle ABD ve Kanada pazarına açılma gayretinde olan firmamız, ulusal pazarda da yüksek evsaflı ürünleri ve hizmet kalitesi anlayışıyla ithalatı önleyici milli bir görev icra etmektedir.

Geçtiğimiz 10 yılda firmamız özellikle enerji, inşaat, otomotiv sektörleri başta olmak üzere endüstriyel tesislerde, makine ve savunma sanayiinde sarf edilen yüksek maliyetli ithal ürünleri büyük ölçüde önleyerek, ulusal ekonomiye önemli katkılar sağlamıştır.

 

Misyonumuz

Üretim sanayine her zaman için yüksek kaliteli parçalar üretmek ve sürekli iyileştirme ve gelişmeyi kendimize görev saymak.

 

Vizyonumuz

KAUÇUK & PLASTİK & METAL yedek parçaları üretiminde; LPS müşterilerinin ve çalışanlarının memnun olduğu, sektöründe lider şirket durumuna getirmek.